Sonax Uygulama Merkezleri

Sonax Burak Otomotiv - Merkez

SONAX BURAK OTOMOTİV   BAYİ (AMASYA)

Sonax Uygulama merkezi konseptine göre dizayn edilmiş, Modern bir görünüme sahip olan bayi işletmesinde Sonax müşterilerine eğitim uzmanları tarafından eğitilmiş ve yeterlilik sertifikalarına sahip uzman personel tarafından 21 ayrı hizmet başlığı altında Sonax hizmet standartlarına uygun kalitede hizmetler sunulmaktadır. Kaliteli hizmeti üç ayaklı bir sac gibi düşündüğümüzde sacın bir ayağını bilgi, bir ayağını ürün kalitesi diğer ayağını ise teknik donanım olarak tanımlayabiliriz. Kaliteli bir hizmet üretimi için bu maddelerin sağlam ve esaslı olması şarttır. Örneğin; konusunda çok bilgili ve tekniği iyi olan bir ustanın niteliksiz bir ürünü kullanarak kaliteli bir hizmet üretemeyeceği gibi, dünyanın en iyi ürününü kullansa dahi bilgisi ve tekniği iyi olmayan eğitimsiz bir personel kaliteli hizmet veremez.

Sonax Almanya mühendisleri tarafından yıllarca süren Arge çalışmaları aracınızın içindeki ve dışındaki materyallerin rengine dokusuna zarar vermeden temizliğini ve bakımını mükemmel seviyede gerçekleştiren ürünler geliştirmektedir. İnsan ve canlı sağlığına kesinlikle zarar vermediğine ilişkin dermatolojik sertifikalara  ve doğaya zarar vermediğine ilişkin güvenlik sertifikalarına sahip araç temizlik, bakım ve koruma ürünlerini geliştirmiştir. Bunun sonucunda Sonax Almanya’da yarı resmi ”Marka Danışmanlar Kurulu” tarafından 2011’den 2019’a kadar 100 yılın en iyi markası seçilmiştir.

Sonax yaptığı test çalışmaları ve deneyimlerine dayanarak bu ürünleri kullanarak kaliteli bir hizmet üretmek için sonax hizmet standartlarını geliştirdi. Eğitim kılavuzunu oluşturdu. Bu hizmetlerin üretiminde yer alacak personeli bu standartlara göre zorunlu hizmet içi eğitime tabi tutmuş kullanacağı teknik donanımı belirlemiş ve bütün bunları bir sistem içinde harman ederek hizmetin üretim standartlarını belirlemiştir. Sonax uygulama merkezlerinde bu alt yapı sayesinde kaliteli hizmet üretimi gerçekleşiyor.

Sonax Burak bayimizin Sonax uygulama merkezi konseptine uygun olarak 20014 Yılı tarihinde Sonax müşterilerine Sonax hizmet standartlarına göre hizmet vermeye başlamıştır. Kaliteli hizmet vermek için Yetki sertifikasına hak kazanarak işletmeye açılmıştır. Bayimiz, hizmet satın alan Sonax müşterilerimizin ”Müşteri memnuniyeti” garantisini vermektedir. AUTON A.Ş. Sonax Türkiye genel distribütörü, tüm uygulama merkezlerini belirli periyotlarla denetlemektedir.

Bayi Genel Bilgileri

 

Bayi Adı : Sonax Burak Otomotiv

İşletme Sahibi : Yalçın Akça

Servis Müdürü / Müşteri Temsilcisi :Burak Akça

Kuruluş Tarihi : 2014

İşletme Alanı : Açık Alan : 100 m2 ,Kapalı Alan : 300 m2

Sunulan Hizmetler : Araç Yıkama,Uygulama Hizmetleri,Cam Filmi Hizmetleri,Sonax Shop

Çalışan Sayısı : 4

İletişim

  • Telefon: (358) 290 30 03
  • GSM: (532) 697 39 30
  • GSM 2: (534) 327 79 59
  • Fax: (542) 564 10 05
  • E-Posta: amasya@sonax.com.tr
  • Adres: 55 Evler Mh. Alpaslan Türkeş Cad. Şehzade Konutları No: 2, Amasya

E-Bültene Kayıt Ol!

Fırsat & indirimlerden haberdar olmak için e-bültene kayıt ol!